Jump to content

Garmin Fenix 7


Małgo

Recommended Posts

  • 2 months later...
W dniu 19.01.2022 o 22:50, Małgo napisał:

No i doczekaliśmy się! Garmin zaprezentował nowego fenixa oraz epix - zegarek klasy premium:

 
Czy takich ulepszeń oczekiwaliście? Czy raczej te premiery to zawód? 

Właśnie skończyłem pisać review, czekam na korektę i puszczam 🙂

Link to comment
Share on other sites

Przez pewien czas zastanawiałem się na zmianą barw klubowych z Suunto 9 Baro właśnie na nowego Garmina, jednak, koniec końców, zdecydowałem się na Corosa Vertix 2 i ....... uważam, że to był strzał w dziesiątkę. Te "nowości" zaprezentowane przy okazji premiery Garmina 7, a przynajmniej większość z nich, pewnie można byłoby zrobić jako zwykły update "szóstki". Odtrąbienie sukcesu nowym modelem zegarka to chyba lekka przesada ale.... może (a tak jest na pewno) jestem nieobiektywny 😀.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, piciek napisał:

Przez pewien czas zastanawiałem się na zmianą barw klubowych z Suunto 9 Baro właśnie na nowego Garmina, jednak, koniec końców, zdecydowałem się na Corosa Vertix 2 i ....... uważam, że to był strzał w dziesiątkę. Te "nowości" zaprezentowane przy okazji premiery Garmina 7, a przynajmniej większość z nich, pewnie można byłoby zrobić jako zwykły update "szóstki". Odtrąbienie sukcesu nowym modelem zegarka to chyba lekka przesada ale.... może (a tak jest na pewno) jestem nieobiektywny 😀.

Co ciekawe 🙂 pod promocją tego wpisu u nas na FB wypowiadał się jeden pan, który kupił kilka dni temu Corosa i dziś go zwracał, bo twierdził, że jakość obrazu podczas biegania z mapą jest niedopuszczalna. Tak więc pewnie znajdzie się i po jednej i po drugiej stronie barykady osoba, która będzie obstawiać swoje. Ja staram się być obiektywny i pomimo dużej sympatii dla G. uważam, że jednak mimo wszystko wyszedł kapiszon 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Przemek Niemczuk napisał:

jakość obrazu podczas biegania z mapą jest niedopuszczalna

.... no właśnie. To kwestia tak indywidualna, że aż ciężko cokolwiek na to odpowiedzieć. Ale jeśli głównym kryterium, którym kierował się ten Dżentelmen przy zakupie zegarka sportowego jest "... jakość obrazu mapy" ..... no to też ciężko z tym dyskutować.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.