Jump to content

6. Gdańsk Maraton

Helena
   (0 reviews)
Upcoming Runs

Event details

Trasa 6. Gdańsk Maratonu

Trasa, ze względu na planowane przez Miasto inwestycje, różnić się będzie nieco od tej z lat poprzednich, szczególnie w okolicach Starego Miasta.

Biegacze tradycyjnie już rozpoczną zawody od podziwiania Stadionu Energa Gdańsk i wraz z sugestiami uczestników ubiegłorocznej edycji, ruszą w kierunku Nowego Portu już na samym początku, a nie na końcu dystansu. Następnie pobiegną w kierunku Starego Miasta, miną Europejskie Centrum Solidarności oraz Fontannę Neptuna, żeby tam zawrócić i Alejami Zwycięstwa oraz Grunwaldzką ruszyć w kierunku Sopotu. Potem „jeszcze tylko” Ergo Arena, gdańskie Przymorze, Park im. Ronalda Reagana, rzut oka na molo w Brzeźnie i już można skierować się do mety, usytuowanej w hali Targów Amber Expo. Krótko mówiąc – 42 kilometry i 195 metrów wypełnionych po brzegi wspaniałymi widokami i turystycznymi atrakcjami Gdańska.

Trasa może jeszcze ulec nieznacznym modyfikacjom.

Zapisy: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=5240

https://www.gdanskmaraton.pl/

 


User Feedback

Create an account or sign in to leave a review

You need to be a member in order to leave a review

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

There are no reviews to display.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.