Jump to content

Location

Świdnica, dolnośląskie, 58-100
 1. What's new in this club
 2. No niestety. Tak mnie poskładała jelitówka, że jeszcze z tydzień będę do siebie dochodzić.
 3. Coś czuje że jutro samotne długie wybieganie mnie czeka 😟
 4. Jak chcesz mieć taką fotę to warto się pomęczyć 🙂 No i taką pamiątkę:
 5. Taki mam plan, ale przyznam się, że boję się nawet myśleć o tym maratonie.
 6. Przypominamy, iż w terminie 13-15 maja 2022 odbędzie się obóz treningowy dla członków naszej grupy. Nocleg - Ośrodek Szkoleniowo wypoczynkowy LZS w Nowej Bystrzycy. Zapisy nadal otwarte. O podanie kosztów i pozostałe informacje prosimy @Prezio - a Was proszę o wpisywanie się w komentarzach na temat Waszych potrzeb, wypowiadania się, co chcielibyście się dowiedzieć, co nauczyć. Postaramy się to uwzględnić w tematyce wykładów, sesji treningowych oraz ćwiczeniach.
 7. Stworzyłem wątek, aby każdy nowy klubowicz, który się przyłącza mógł się przywitać. Oczywiście możecie tu pisać o wszystkim, co Wam akurat w duszy gra: pogoda, samopoczucie, przywitanie się. A te wartościowe tematy zamykać w osobnych wątkach. Abyśmy tu mieli nienaganny porządek 🙂
 8. Jeszcze nie, ale to nie Berlin, więc każdy się dostanie 🙂 podeślę link jak tylko się pojawi opcja zapisów.
 9. A czy zapisy na bieg już ruszyły? Jeśli tak to wrzućcie proszę linka.
 10. W tym wątku wpisujemy informacje na temat wtorkowych treningów siły biegowej - PŁOTKÓW. Oczywiście informujemy o zmianach terminów lub odwoływaniu treningu.
 11. Na razie jest 13 osób, Wacław organizuje i on zna szczegóły
 12. @Krzysztof Słodkowski daj znać w odpowiedzi co już wiesz. Kiedy wyjazd, ile osób już jest zapisanych, może wpisz ich imiona i nazwiska poniżej. Aby chętne osoby miały takie podstawy do oszacowania czy to dla nich 🙂
 13. Rozpoczęliśmy przygotowania do jesiennego wyjazdu do Aten na maraton. W tym wątku będziemy podawać wszystkie niezbędne informacje. Zarejestruj się na forum i zacznij obserwować ten wątek, aby być o wszystkim informowanym. Strona Maratonu Ateny
 14. W najbliższy weekend w niedzielę będę robił 20km spokojnego wybiegania - pewnie w okolicach 5:30 min/km. Ktoś chętny, aby do mnie dołączyć?
 15. Wpisujcie w tym wątku, że szukacie kogoś na długie wybieganie np. na nadchodzący weekend. Nie twórz nowego wątku, po prostu wpisuj kolejne info tydzień po tygodniu, a osoby, które zainteresowane są danym wątkiem będą o tym informowane i nic nam nie zginie.
 16.  

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.